top

Voda, odpady, zařizovací předměty

PPR   Plastové potrubí - z polypropylenu pro rozvody vody v šedé barvě
plastový potrubní systém pro vnitřní rozvody studené a teplé vody, rozvody vzduchu, hygienicky nezávadný, nekoroduje a nezarůstá, mimořádně dlouhá životnost při zachování vysoké užitné hodnoty, menší ztráty třením než u tradičních materiálů, plně recyklovatelný výrobek; při výrobě ani při aplikaci se nepoužívají toxické ani jinak škodlivé látky, spojování - standardně polyfúzním svařováním.
 
Nerezová ocel   Nerezová ocel - lisovaný systém z vysoce kvalitní nerezové oceli je vhodný všude tam, kde jsou kladeny vysoké nároky na hygienu pitné vody. Nerezovou ocel Mapress je možné podrobovat chemické a tepelné dezinfekci. Materiál je odolný vůči korozi, stálý při působení agresivních látek a v žádném případě neuvolňuje do pitné vody těžké kovy. Hladký povrch navíc napomáhá vyhnout se usazeninám a eventuálnímu růstu bakterií Legionella a vytváření biofilmů.
 
Umyvadlo   Zařizovací předměty - jsou účelné příslušenství obytných i provozních budov, které slouží k úkonům za použití vody. Především jsou zařizovací předměty používány při osobní hygieně a udržování čistoty v budově. Do zařizovacího předmětu přichází voda čistá ať už pitná či užitková a z něj odchází voda odpadní.